+ Detaylı İç Temizlik Sistemi

 

 

 

 

PlusCar® Detaylı iç temizlik sistemiyle tertemiz, hijyenik otomobillere sahip olabilirsiniz. Detaylı iç temizlik sitemi aracınızın komple iç kabin temziliğidir, sırasıyla;

- Tavan Döşemesi
- Taban Halısı
- Koltuklar
- Kapı Döşemeleri
- Kapı filtreleri
- Ön torpido
- Hava kanal ızgaraları
- Vinil ve plastik aksamların tamamı
- Bagaj ve stepne bölgesi en ince detayına kadar antibakterial PlusCar® kimyasallarıyla temizlenir.
Uygulama: 8 Saat.

 

+ Boya Koruma Sistemi (Yeni Otomobiller İçin)

 

 

 

 

Otomobilinizin boya yüzeyinin dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan sistemdir. Boya yüzdeyinde oluşan şeffaf kat sayesinde boyanızı,

- UV ışınlarına
- Asit yağmurlarına
- Kuş pisliklerine
- Havanın içindeki oksitleyici maddelere karşı üstün şekilde korur.
Garanti talimatlarına uyulduğu takdirde aracınız ilk günkü parlaklık ve canlılığını 1 yıl muhafaza eder. Uygulama: 3 Saat.

 

+ Boya Parlatma ve Koruma Sistemi

 

 

 

 

Otomobilinizin boya yüzeyi zamanla dış etkenlerden etkilenerek matlaşır. Renk solar ve kılcal çizikler oluşur . Bu sistemde ilk olarak boya yüzeyi temizlenip kılcal çizikler giderilir, bu işlemden sonra

- UV ışınlarına
- Asit yağmurlarına
- Kuş pisliklerine
- Havanın içindeki oksitleyici maddelere karşı üstün şekilde koruma sağlayan Pluscar Boya Koruma kimyasalı uygulanır..
Garanti talimatlarına uyulduğu takdirde aracınız ilk günkü parlaklık ve canlılığını 1 yıl muhafaza eder. Uygulama: 5 Saat.

 

+Döşeme,Halı,Deri,Vinil Koruma Sistemi

 

 

 

 

Otomobilinizin kabin kısmına uygulanan koruyucu sistemdir. Kumaş yüzeylerin kir ve leke tutmasını, deri yüzeylerin kuruyup çatlamasını, vinil ve plastik aksamların kılcal darmarları arasına toz dolmasını engeller, UV. koruma özelliği vardır. Uygulama: 3 Saat.

 

+ Motor Temizlik ve Koruma Sistemi

 

 

 

 

Motor bölgesinde oluşan kir, yağ ve lekeler özel PlusCar Motor Temizleyici kimyasalı ile temizlenir. Ardından PlusCar Motor Koruma kimyasalı uygulanarak motor bölgesinde bulunan metal ve plastik aksamların kir tutması engellenir. Motor yüzeyinde parlak bir görünüm sağlanır. Uygulama: 3 Saat.

 

+ Cam Su İtici Sistemi

 

 

 

 

 

PlusCar Cam Su İtici kimyasalı uygulanan ön ve yan camlarda yağmur damlalarını cam yüzeyinden kaydırarak görüşü netleştirir. Rahat bir yolculuk yapmanızı sağlar . Uygulama: 45 Dk.

 

+Fırçasız, Süngersiz, Cilalı Köpük Yıkama Sistemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aracınız renkli köpüklerle el değmeden fırça ve sünger kullanılmadan cilalı olarak yıkanır. Aracınızın çizilmesini önler ve dış vinil aksamların parlaması sağlanır. Uygulama: 30 Dk.

 

+ Plus Bakım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aracınız için mükemmel bir çözümdür. Tüm sistemler uygulanıp aracınız ilk günkü görünümüne kavuşturulur. Uygulama: 8 Saat.